ru
ua
067  556-88-01
Про нас
контакти
послуги керівництво ліцензії
Наші послуги та пропозиції
Елеваторний комплекс ТОВ «Сервіс Грейн» надає повний спектр послуг із закупівлі, доставці, доробки та зберіганню зернових та олійних фермерам, сільськогосподарським підприємствам і комерційним структурам.

Доробка зерна до товарних кондицій включає очищення, сушіння, вентиляцію та охолодження. Досвід показує, що із всього об’єма зібраного зерна 25-30% потребує сушіння, а 80-90% – очистки від смітних домішок.

Ми допомагаємо нашим партнерам довести зерно до товарних кондицій та зберегти його якісні показники протягом тривалого часу. Завдяки елеваторній інфраструктурі наші клієнти мають змогу тримати зерно до сприятливої ринкової ситуації і продавати його за вигідною ціною.

Також ми допомогаємо нашим клієнтам реалізувати зерно. Елеватор має договір про закупівлю зернових та олійних з усіма найбільшими трейдерами України. Допомагаємо організувати доставку зернових та олійних на елеватор автомобілями КАМАЗ для фермерів, які не мають власного автотранспорту.

Лабораторія елеваторного комплексу забезпечує повний спектр досліджень якості зерна та олієнасіння протягом всього часу його зберігання.

Висока якість надання послуг, гарантована якість зберігання зерна, гнучка цінова політика та зручна логістика дозволили елеваторному комплексу ТОВ «Сервіс Грейн» стати провідним підприємством зі зберігання зернових на півдні Одеської області.
Приймання та відвантаження
Вагова має 4 вузли зважування. Є можливість приймання різних культур з усіх видів автотранспорту, у тому числі великовантажного (довжиною до 20 м та вантажопідйомністю до 80 тонн). Для відвантаження зернових з елеватора передбачені 3 вузли відвантаження на автотранспорт загальною потужністю 2 000 тонни на добу і вузол відвантаження на залізничний транспорт потужністю 1 700 тонн на добу.
Вагові платформи: 4 х 18 м (ваги на 60 тонн і 80 тонн)
Довжина основної платформи автомобілерозвантажувача: 20,5 м
Потужність приймання: 6 000 тонн/ добу
Відвантаження автомобілів: 2 000 тонн/ добу
Відвантаження на залізничний транспорт: до 28 вагонів/ добу
Очищення та сушіння
З метою очищення зерна, що надходить на елеватор, встановлені 4 паралельні вузли по 2 сепаратори в кожному, що забезпечують продуктивність 300 тонн на годину.
Сушіння зерна та олієнасіння на елеваторі здійснюється чотирьма сушильними установками виробництва фірми PETKUS (Німеччина). Продуктивність обладнання з сушки ріпака складає 160 тонн на годину.
Можливе сушіння насіннєвого матеріалу.
Вартість сушіння для клієнтів - найбільш конкурентна в регіоні.
Зберігання
Доведене до товарної кондиції зерно зберігається окремо за видами зернових та сортністю зерна в 17 зерносховищах силосного типу загальною потужністю 100 тис. тонн.

Конструктивні особливості силосів нашого елеваторного комплексу забезпечують гарантоване збереження якісних показників зерна протягом 1 року і більше. Для зберігання відходів та тимчасового зберігання некондиційного зерна елеваторний комплекс обладнаний буферними силосами загальною потужністю 6 000 т.

Ціна на зберігання - найкраща в регіоні.
В двох словах